PLESY A EVENTY

Tak jsme si to spočítali: plesy, galavečírky, eventy a konference organizujem přes 12 let. Za tu dobu jsme se podíleli na víc jak 500 akcích. A pokud víme, všechny proběhly parádně - a fotkami z nich se lidé chlubí ještě dneska. Chcete taky zažít akci, o které se mluví ještě rok?
C

Proč jsou akce s Pocity Boys prostě lepší?

My zařídíme všechno…

…vy si to jen užijete. Zvučíme, osvětlujeme, fotíme, organizujeme. Dohromady tvoříme akce, o kterých se mluví.

Klape nám to

Skvělý fotky potřebujou super světlo. Dokonalý video potřebuje boží zvuk. A my to všechno spojujeme. Tahle akce bude jako žádná jiná.

Počítáme se vším

Náhradní technika. Časová rezerva. Zálohovaný data. Když se připravíte, nemůžete mít den blbec. A my jsme připravený vždycky.

500 akcí za náma

A další tisíce před náma. Každá akce je zkušenost, kterou využijeme při plánování té vaší. I proto eventy s Pocity Boys plynou hladce.

...a co všechno vlastně zařídíme?

Dokážeme postavit a koordinovat celej audiovizuálně nabitej event. Naší specializací je obraz a zvuk – akci nasvítíme, nazvučíme, postavíme pódia a rampy. Zajistíme moderátora, kapelu, DJs. Máme skvělý fotografy a kameramany, stylovou fotobudku, umíme akci živě přenášet a streamovat. A nakonec dodáme i parádní foto a videoreportáž z celý akce.

Maturitní plesy

Maturitní plesy jsou dost specifickej typ eventů. Atmosférou, organizací, celým pojetím naší práce.

Spolupráce s maturanty je mezi všemi ostatními zakázkami dost unikátní a neskutečně nás baví, maturanti ke všemu přistupují nadšeně a originálně a je to tak super.

Maturáků děláme desítky ročně, dokážeme je udělat vcelku komplet, co se zvukové a obrazové stránky týče – postavit, nasvítit, nazvučit, zařídit moderátora, kapelu, DJ. Přivezeme fotokoutek, maturák vám nafotíme a natočíme, zasypeme vás fotkama i konfetama.

Mrkněte do galerie se stovkou fotek z plesů a napište nám pro detaily!