Anička & Kuba

"Chtěli jsme, aby byl celý svatební den na pohodu a tak to opravdu bylo. Od začátku až do konce. Obrovské díky za vzpomínku na celý život!" - Anička a Kuba
C

Průběh svatebního focení a koordinace

Svatba Aničky a Kuby byla pravá jihočeská, plná tradic a tance.

S Aničkou a Kubou jsme se potkali pár týdnů před svatbou v Písku, probrali jsme průběh svatby a předali pár rad a triků, jak hladký průběh svatby připravit a zajistit.

V den svatby jsme pak dorazili na místo, celou svatbu koordinovali, nafotili přípravy nevěsty i ženicha a přejeli do kostelíka nad ves, kde se konal obřad. S oddávajícím jsme bleskurychle prodiskutovali finální průběh obřadu a ideální přístup k focení v malinkém vesnickém kostelíku – a pak už se šlo na věc, obřad utekl jako voda, naprosto krásně, hladce, bezchybně. 

Po obřadu přesun zpátky do vsi, na hostinu. Ta byla zahájena tradičním přivítáním, rozbitím talíře a přípitkem, a pak už jsme se až na krátké portrétní focení kousek za vsí bavili a veselili až do večera.

Hned den po svatbě jsme novomanželům odeslali pár ukázkových fotek, kompletní set finálek dorazil do tří týdnů od svatebního dne.

Celá spolupráce proběhla perfektně, tyhle hezké vesnické svatby máme rádi.

Děkujeme za důvěru!

Dominik nám 19.6.2021 fotil naší svatbu a patří mu velké díky!
Fotky a video jsou nádherné!

Nejenom, že nám vše nafotil, ale vše přizpůsobil našemu přání. Chtěli jsme, aby byl celý svatební den na pohodu a nikdo nikam nechvátal a tak to opravdu bylo. Od začátku až do konce. A to všechno nám Dominik zaznamenal.

Obrovské díky za vzpomínku na celý život! 

Anička a Kuba