Denisa & Michal

"Dominik je kolega fotograf a kameraman. Jeho práci sleduju už roky a proto byl mojí první volbou na nafocení naší svatby. S výstupem jsme naprosto spokojení a určitě doporučujeme všem, kteří se do toho taky chystají praštit!"
C

Průběh svatebního dne

Svatba Denisy a Michala byla jedna velká párty. Celá se konala u pražské Restaurace Šeberák na břehu velkého rybníka – špatné počasí vůbec nepadalo v úvahu, veškeré dění probíhalo na pláži pod širým nebem.

Tahle svatba měla trochu specifickej osobní level – Michal je náš dlouholetý kamarád, kolega kameraman a fotograf, takže jsme si mohli dovolit trochu víc kreativity a míň formální přístup k celé spolupráci.

Pár měsíců před svatbou jsme se s Michalem a Denisou sešli u pivka a probrali celý průběh do detailu. Vybrali jsme super místo pro focení portrétů, detailně jsme promysleli i focení nočních portrétů nasvícených ledkami smartphonů, do poslední vteřiny jsme rozebrali i celý obřad.

V den svatby se nám důkladná příprava vyplatila, vše od příprav, přes obřad, hostinu, portréty i večerní párty proběhlo naprosto hladce a výsledky tomu taky odpovídají, na málokteré fotky i video jsme takhle pyšní.

Hned druhý den jsme novomanželům zaslali pár rychlých upravených fotek a za další tři týdny následovalo video a čtyři sta finálních fotek.

„Dominik je kolega fotograf a kameraman. Jeho práci sleduju už roky a proto byl mojí první volbou na nafocení naší svatby. S výstupem jsme naprosto spokojení a určitě doporučujeme všem, kteří se do toho taky chystají ‚praštit‘!

– Michal