Helenka & Matěj

„Perfektní jednání, profesionalita, dokonalé fotografie bez nadbytečných úprav. Děkujeme!“ - Matěj
C

Průběh svatebního dne

S Helenkou a Matějem nás provází už dlouhá historie, známe se řadu let, s Matějem se potkáváme na kulturních akcích, na kterých se technicky a produkčně podílí. Nebylo proto překvapením, že jsme si pro realizaci předsvatebního a svatebního focení plácli, vše detailně promysleli a naplánovali a výsledkem byly jedny z nejlepších fotek sezóny.

Rok před svatbou si nás Matěj s Helčou zarezervovali. Čtvrtrok před svatbou jsme se sešli a probrali všechny náležitosti, naplánovali i předsvatební focení kousek od Písku – a na tohle focení pak o pár dní později vyrazili.

Předsvatební focení je parádní věc. Snoubenci a fotograf si na sebe zvyknou, procvičí se v pózování, výsledkem jsou super fotky, ty pak lze použít během svatby a někde je rozvěsit nebo promítnout. U Helenky s Matějem tomu nebylo jinak, na tyhle fotky jsme vážně docela pyšní.

Svatba se konala také na Písecku. Začali jsme přípravami nevěsty a ženicha v golfovém resortu v Kestřanech, nafotili detaily šatů, prstýnky, líčení. Pak jsme nasedali do aut a přejeli do kostela v Písku, kde proběhl krásný církevní obřad. Hned poté jsme před kostelem nafotili pár skupinek, vrátili jsme se do resortu na hostinu, proslovy a přípitky a další focení. Pak se tančilo, jedlo a pilo, novomanželé nakrájeli dort, fotili jsme další skupinky. V západu slunce jsme vyfotili jednu z nejdramatičtějších fotografií mé kariéry a celý den zakončili prskavkami a ohňostrojem.

Pár ukázek dorazilo Helence s Matějem hned druhý den a do měsíce vše ostatní, celkem přes pětset fotografií.

 

„Perfektní jednání, profesionalita, dokonalé fotografie bez nadbytečných úprav. Dominik je opravdu výjimečný fotograf. Děkujeme!

– Matěj

Předsvatební foto