Lucie & Michal

„Fotky jsou nádherné! Svatba se nesla v duchu pohody a tak jsme to cítili i při focení. Žádné strojené pózy, stačily jen přirozené úsměvy a sem tam lehké nasměrování.“ - Lucie
C

Průběh svatebního dne

Lucii a Michalovi jsme fotili a točili celý svatební den, asistovali se zajištěním průběhu celé svatby a tiskli fotografie a fotoobrazy.

Spolupráci zahájili snoubenci, našli si nás rok před svatbou přes sociální sítě, kde také probíhala většina komunikace. Po závazné rezervaci jsme se sešli v Praze, celý průběh svatebního dne detailně prodiskutovali, poslali si pár inspirací a ukázkových fotek – a jeden horký letní víkend se pak šlo na věc.

Prvním momentem byl brzký ranní příjezd k ženichovi, nafotili a natočili jsme jeho přípravy. Pak přejezd do penzionu, kde se svatba konala – tam už vše následovalo v rychlém tempu za sebou: přípravy nevěsty, detaily prstýnků, šperků, šatů; kompozice a aranž obřadu, celý průběh obřadu, předání prstýnků a první polibek, hromadné focení. Pak sprint trochu zvolnil, odpolední hostina ve venkovním stanu, 32° na slunci, vychlazený pivko. Jak se všichni trochu uvolnili, proběhlo pár her, tanec, portrétní focení v západu slunce a pak už naše práce končila a vyrazili jsme zpět ku Praze.

Hned druhý den přistál novomanželům ve zprávě odkaz na pár rychlých ukázek, aby nemuseli čekat a mohli fotky hned zveřejnit; přes 350 finálních fotek a sestříhané video následovalo do měsíce od svatby.

Lucie s Michalem byli z výsledků nadšeni, celý průbeh spolupráce si pochvalovali. Některé z fotografií si později chtěli vytisknout ve velkém formátu jako fotoobrazy – doporučili jsme ověřené tiskárny a tisk pak začátkem roku 2021 i zprostředkovali.

Celé jednání, spolupráce a realizace tedy probíhaly téměř dva roky, Michal s Lucií se jednoznačně zařadili mezi naše spokojené a oblíbené klienty a budeme rádi, pokud se na nás obrátí i s jakýmkoliv budoucím přáním.

Dominik nám fotil náš svatební den. Musím říct, že fotografa jsem měla potřebu zařídit minimálně rok před svatbou a ještě, že jsem si zvolila Dominika. Fotky jsou nádherné! Svatba se nesla v duchu pohody a tak jsme to cítili i při focení, žádné strojené pózy, stačily jen přirozené úsměvy a sem tam lehké nasměrování. Dominik si vyslechl i moje prosby o tom, jaké fotky doopravdy nechci, na předsvatební schůzce nám dával rady a díky tomu, jsou fotky tak přirozené. Jako jeden fotograf zvládl zachytit zhruba 100 hostů a nevím o tom, že by někdo z hostů nebyl na fotce. Od hostů jsme slýchali také samou chválu! A to jsme přesně chtěli. Pohodové jednání a nádherný výsledek. Moc děkujeme!

– Lucie Harbáčková