Marcela & Lukáš

Marcela s Lukášem nás oslovili pro klasickou celodenní reportáž ze svatby. Přípravy, obřad, hostina, vše proběhlo parádně. Portrétní focení jsme na přání ženicha vylepšili dýmovnicemi, na svatbě jsme se zdrželi dlouho do noci a dokumentovali roztančenou párty.
C

Průběh svatebního dne

Marcela s Lukášem nás oslovili pro klasickou celodenní reportáž ze svatby. Pár měsíců před svatbou jsme se sešli v jihočeském Písku, probrali veškeré detaily svatby a nachystali se na bezproblémový průběh.

Svatba se konala na mlýně v Černovicích – a bylo dobře, že jsme se na ni připravili důkladně. Focení a natáčení obřadu zde patří mezi nejkomplikovanější – obřad je velmi krátký a probíhá na uzounkém houpajícím se molu na rybníce, což prostě pro pořádné focení a natáčení není ideál. Ale věděli jsme do čeho jdeme a tomu jsme přizpůsobili i vhodnou techniku a komunikaci mezi fotografem, kameramanem a oddávajícím.

Přípravy, obřad, hostina, vše proběhlo parádně. Portrétní focení jsme na přání ženicha vylepšili dýmovnicemi, na svatbě jsme se zdrželi dlouho do noci a dokumentovali roztančenou párty.

Hned druhý den přilétly novomaželům první ukázky fotek a do měsíce byly komplet fotky i video hotové.