Marie & Martin

Svatba Marušky a Martina byla nádherná, krásnej den na krásným místě - a spolupráce s nimi byla prostě bezchybná. Děkujeme!
C

Průběh celé spolupráce

Maruška s Martinem nás oslovili v druhé půlce roku 2020, abychom jim zajistili foto a video ze svatby. Ta se měla původně konat na jaře 2021, ale následkem covidových opatření se přesouvala na podzim – a rozhodně to nebylo na škodu, protože podzimní jih Moravy je prostě překrásnej.

S Maruškou a Martinem jsme se sešli, probrali jsme veškeré detaily, domluvili podobu finálního videa i organizaci celého svatebního dne.

Ve svatební den jsme hned brzo ráno začínali přípravami nevěsty i ženicha – tahle část se odehrávala ve fotogenickém areálu Kocandy Kravsko, kam jsme se pak večer ještě vrátili na portrétní focení.

Na obřad jsme se přesunuli do kostelíku v Příměticích u Znojma, s místním farářem jsme krátce probrali průběh obřadu a pak už se šlo na věc – obřady v kostelích mají prostě super atmosféru, vše probíhalo jak mělo a obřad byl příjemnej a krásnej.

Po obřadu jsme zorganizovali špalír a následně focení skupinovek před kostelem – a pak už se přejíždělo na hostinu a celý zbytek dne do stodoly Suška. Suška je neuvěřitelně nádherné místo, právem patří mezi nejžádanější v celé republice. Pár svateb jsme tam už realizovali, vždy probíhají parádně, místní servis je prvotřídní.

Hostina proběhla klasicky, včetně řady tradic – vše se samozřejmě dokumentovalo; po oficiální části jsme se západem slunce vyrazili zpět na Kocandu a k zámku, kde jsme nafotili a natočili párové záběry. A počasí nám přálo, západ slunce byl ten den krásně zlatý.

No a pak už návrat do Sušky, taneční sólo a finále v prskavkách.

Hned druhý den přistálo Martinovi v mailu pár rychlých ukázek – finální fotografie a video pak dorazily klasicky do měsíce od svatebního dne.

A jako poslední bod naší spolupráce je výroba velké, luxusní, v plátně vázané fotoknihy o 50 stranách. Její podobu jsme chvíli ladili, do konce roku 2021 ji budou mít novomanželé bezpečně v rukách.

Děkujeme za důvěru i za naprosto ukázkovou spolupráci!