Pokáč & Eliška

Svatba Pokáče a Elišky byla nádherná a vzácná událost. Na svatbu někoho takhle známého se nepodíváme každej den, vyžaduje to specifickej přístup a samozřejmě výrazně zpřísněný pravidla focení a publikace.
C

 

 

fotili jsme pokáčovo svatbu!

 

Honza s Eliškou nás oslovili s cílem zajistit fotografie a video ze svatby.

S Pokáčem – Honzou Pokorným – se známe spoustu let, takže volba nebyla náhodná. Sešli jsme se a probrali veškeré detaily, průběh svatby, domluvili jsme služby fotografa a kameramana.

Zásadním bodem dohody bylo zveřejňování materiálů s ohledem na soukromí rodiny. Dohodli jsme se na zveřejnění jedné vybrané fotografie na webu a sociálních sítích, vše ostatní včetně videa zůstává pouze pro soukromé užití Honzy a Elišky.

 Svatba proběhla naprosto hladce, vše se konalo v soukromí na krásném místě, celý den bez nejmenšího zádrhelu, krátké portrétní focení a večerní párty, která se díky řadě přítomných muzikantů proměnila spíš v malý festival.

Celá svatba byla jak nakládáním se soukromím klientů, tak i obsazením a hosty naprosto mimořádná a krásná zkušenost a jsme vážně rádi, že jsme mohli být u toho.

Děkujeme za důvěru!