Renata & Ondra

"Přiznám se, že když si prohlížím naše fotky, tak se mi tají dech. Jsme moc vděční a děkujeme za vše!" - R&O
C

Průběh spolupráce

Jsme neskutečně rádi, že nás Renata s Ondřejem oslovili k focení a natáčení svatebního dne. 

Jejich velký den se totiž konal na dost mimořádném místě – v Clear pointu, restauraci a svatebním resortu vysekaném napůl ve skále, se skalní kaplí i vodopádem. To se prostě dokumentovalo samo, tahle krása!

Pár měsíců před svatbou jsme se sešli, probrali jsme detaily focení i finální podobu videa, předali jsme pár rad k organizaci a průběhu – a pak už jsme se těšili na svatební den.

Cestou na svatební den jsme rychle projeli okolí resortu. Našli jsme dvě úžasná místa na focení – ale o těch později. Fotograf i kameraman dojeli na svatební místo hned brzo ráno, a jak už to tak bývá, začali přípravami. Nevěsta pro své přípravy dostala veliký prosklený prostor, zatímco ženich jeden z unikátních, nicméně malinkých a tmavých pokojíků ve skále. Ale i tam se nám podařilo nafotit a natočit solidní materiály!

Obřad se konal před touhle krásnou skalní kaplí. Rychlý, úřední, ale na takhle fotogenickém místě a se samými fajn lidmi, tam se prostě nemělo co pokazit – a taky že ne, vše proběhlo doslova bezchybně.

Hned po obřadu skupinové fotky před kapličkou, pak přesun do restaurace – jak jinak, ve skále – na naprosto skvělou hostinu se všemi nezbytnými tradicemi i pár fajn hrami, vše dokumentované naším foťákem a kamerou.

Po skončení oficiální části hostiny jsme využili znalost okolí z ranního průzkumu a vyjeli jsme novomanžele fotit do makového pole a chmelnice, které jsme našli kousek od místa svatby. Počasí nám vcelku přálo, podařily se dost unikátní, neobvyklé i dramatické záběry!

Po návratu jsme rozjeli focení v improvizovaném fotokoutku a po setmění vytáhli z kufru auta filmové lampy, nasvítili vodopád a užili si tanec s prskavkami.

Upřímně, takhle nádherné a výjimečné svatby jsou důvodem, proč máme naši práci rádi.

Děkujeme za důvěru a spolupráci!

„Komunikace byla příjemná, nenucená, stejně jako osobní schůzka, kde jsme probrali detaily, naše požadavky a odnesli jsme si i cenné rady.
Přiznám se, že když si prohlížím naše fotky, tak se mi tají dech. Je v nich všechno, co jsme v náš svatební den cítili. Pokud hledáte fotografa tělem i duší, který odvede svou práci na jedničku a ještě ji fakt dělá srdcem, tak se obraťte na Dominika. 
Jsme moc vděční a děkujeme za vše, nejen za úžasně odvedenou práci!“ 

– R&O