Politické kampaně

Na předvolebních kampaních se podílíme od roku 2012. Fotíme studiové portréty kandidátů, jezdíme s nimi po ČR a pořizujeme reportážní fotky a videa z kampaní, natáčíme rozhovory. V našem portfoliu máme předsedy a leadery stran, poslance, senátory, hejtmany i prezidentské kandidáty. A děláme to rádi, chceme se podílet na politické budoucnosti naší země.
C

NAŠE KAMPANĚ NEPŘEHLÉDNETE

NA POLITICKÉ SCÉNĚ JSME OSTŘÍLENÍ

Politická scéna nás zná – a my známe ji. Předvolební kampaně a portréty kandidátů realizujeme už bezmála deset let. Fotili jsme malinké komunální kampaně i největší události a leadery v kampaních parlamentních a prezidentských. 

svatby

známe rizika i mantinely

Umíme s politiky mluvit, známe jejich vize. Víme kde jsou hranice, co si můžeme dovolit a co už je přes čáru. Jsme připraveni na jakoukoliv situaci – vždy máme časovou rezervu, vezeme náhradní techniku, data zálohujeme.  Když jsme připraveni, nemůže přijít špatnej den.

víme co funguje

… a dodáme to bleskurychle. Je nám jasné, že v kampani je každá vteřina drahá – naše výstupy k vám proto dorazí nadsvětelnou rychlostí. A vždy si budeme stát za jejich nekompromisní vizuální kvalitou a atraktivitou.  

Vaše KAMPAŇ V NAŠÍ REŽII

Rádi se vám postaráme o zpracování všech vizuálů, dodáme komplexní foto / video / produkční servis. Taky ale můžem dodat jen některou ze služeb – zajistit videoreportáže, rozhovory, studiové portréty pro billboardy. Cokoliv si vymyslíte, ať už v podobě jednorázové zakázky nebo dlouhodobé spolupráce.

    Měli byste vědět, že…

    • pracujeme po celé ČR i EU.
    • máme velké fotostudio, šikovné vizážisty, stylistku i produkční tým.
    • výsledky dodáváme vážně rychle – klidně i v řádu jednotek minut.
    • budoucnost naší země nám leží na srdci, stejně jako (věříme) i vám.